Microsoft - SPLA - BOYUT-BIM - İşletmeniz İçin Güvenilir Çözüm Ortağınız
Microsoft - SPLA

SPLA önce kullan sonra öde modelli bir sistemdir. Aylık ödemeler şeklinde sadece kullandığınız yazılımlara para ödersiniz.

SPLA tüm Microsoft ürünlerinin satın alınması yerine kiralanması modelidir. Yazılım bir servis modeli olarak sunulur, yani kullanıcılar ihtiyaçlarına göre aldıkları servisi büyütüp, küçültebilir model değişikliğine gidebilir.

SPLA 'yla sunucularınızda kullanacağınız Microsoft Server yazılımları, gerekli client yazılımları, ofis programları, işletim sistemleri kısacası ihtiyacınız olan tüm yazılımları herhangi bir zaman ve miktar kısıtlaması olmadan kiralayabilirsiniz.

SPLA'nın şirketinize katacağı en büyük artı, şirketinizdeki yazılımlarınızı yenilerken ya da şirketinizde yeni bir sisteme geçerken bunu sıfır başlangıç maliyetiyle yapabilmenizdir.

Günümüz rekabet koşullarında bir yazılımın ömrü en fazla 3 yıl olmuştur ve SPLA aylık kullanım üzerinden hesaplandığından şirketinize mevcut lisans satın alma modellerinden daha ucuza gelir ve şirketiniz mevcut yazılımın daima en yeni versiyonunu kullanır.

Sabit Fiyatlandırma ile SPLA fiyat değişiklikleri (eğer olursa) sadece ocak ayında gerçekleşir.

SPLA kullanıcıları elektrik, su ya da GSM faturalarını öder gibi, lisans kiralarını, kullandıkça ödeme hakkına sahiptirler. Faturalandırma aylık olarak yapılır ve şirket hesaplarınızda gider olarak gösterebilirsiniz.

SPLA, yazılıma ön ödeme yapmadan, bir seferde yüklü ödeme zorluğu yaşamadan, lisanslı yazılım kullanma şansıdır. Hiçbir başlangıç maliyeti ve aylık taahhütü yoktur.

Demo, test ve değerlendirme amaçlı 60 günlük deneme hakkınız vardır.